סוגי עבודות

חברתנו מבצעת עבודות ריצוף וחיפוי בכל סוגי האריחים הקיימים בארץ או מיובאים לטובת פרויקט זה או אחר, כל זאת תוך תשומת לב לדישות ההתקנה אשר בשנים האחרונות תופס תאוצה לאור טכנולוגיות מתקדמות בתחום הדבקים ודרישות הלקוח.

זהו תחום רחב היקף המתפתח בצורה מסחררת. כיום הוא הופך להיות פופולרי יותר ויותר בתחומי הבניה הקלה, התעשיה הקלה (משרדים) וכן  בבניה ירוקה.

מחיצות בין חללים בתחום הבניה הפרטית וכן שימוש ליצירת דקורציה לבית כגון הנמכות תקרה, נישות וכ"ו, וכל זאת בשל מספר יתרונות בולטים ביניהם טכנולוגיה מתקדמת ליצירת לוחות בהתאם לצורך הלקוח…

חברתנו מבצעת את כל עבודות האינסטלציה ומתחמה ברוב ענפי הצנרת הקיימים בארץ, כולל תכנון מערכת הזנת מים וביוב לבניה/שיפוץ התכנון. מבוצע ע"י יועץ מוסמך לתכנון מערכות אינסטלציה.  כנ"ל בהליך של שיפוץ, כל זאת תוך התייחסות להוראות למתקני תברואה (ההל"ת) ת"י 1970  לרבות עדכונים שנכתבו במעלה השנים.

במשך השנים חוק החשמל עודכן עוד ועוד וזאת כעקומת למידה וצורכי הבניה המקובלים השתנו ברבות השנים. בעבר היה מקובל לבנות לרוב בתים קטנים יחסים עם מערכת חשמל מינימלית שתתאים לצורכי הבית/הדירה.

זהו תחום עבודה עיקרי המשפיע על רוב הפרויקטים. אם מדובר בבית ישן המיועד להריסה לטובת בנית בית חדש הרי זה משובח, אולם לרוב המצב הוא כי הבית/הדירה לא "הולכים" להריסה כללית, ולכן יש צורך לבצע הריסה מבוקרת של מחיצות כאלה ואחרות בתוך הבית/הדירה.

שיטה זו הופכת בשנים האחרונות להיות פופולרית יותר ויותר בארצנו בעיקר בתחום מבני תעשיה ואף משרדים, קיימים גם מספר פרוייקטים שבחרו לבנות בתים פרטים בשיטה זו מ"אפס".

קיימות מספר שיטות כיום בארץ לעניין זה, והעיקרית שבהן היא שליטה ע"י בקרים. שיטה זו  דורשת הכנה מוקדמת בתשתית החשמל והוספת חוט נוסף לכל אחד ממעגלי החשמל  בבית/בדירה. כמו כן בשיטה זו נדרש מקום בקרבת הלוח חשמל ליישום בקרי השליטה. 

דילוג לתוכן